Strona główna » Kariera

Dołącz do naszego zespołu - aktualne oferty pracy

Obecnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

Agaplast Sp. z o.o. to średniej wielkości firma rodzinna prowadząca działalność w Olsztynku. Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie na rynku tworzyw sztucznych, w głównej mierze w branży wyrobów PVC, dzięki czemu skutecznie budujemy swoją pozycję na rynku i dostarczamy produkty klientom zarówno w Polsce, jak i w Europie.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Laborant

Obowiązki:

przygotowywanie próbek,
kontrola jakości wyrobów gotowych,
wykonywanie badań laboratoryjnych,
raportowanie wyników badań i zgłaszanie ewentualnych niezgodności,
utrzymywanie porządku w laboratorium.

Wymagania:

wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
znajomość pakietu MS Office,
mile widziane doświadczenie w kontroli jakości, laboratorium,
umiejętność pracy w zespole,
dokładność, rzetelność, punktualność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
pracę w nowoczesnym laboratorium w oparciu o wysokie standardy,
możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia,
przyjazną atmosferę pracy.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres e-mail: agaplast@agaplast.pl

W CV prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe AGAPLAST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Olsztynku, moich danych osobowych w celu realizacji tego procesu rekrutacyjnego oraz innych procesów rekrutacyjnych realizowanych w przyszłości.

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe AGAPLAST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Olsztynku, adres: ul. Krzysztofa Mrongowiusza 29, 11-015 Olsztynek, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000019397, tel.: +48 89 519 26 31.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Starszy Magazynier

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Dobre warunki pracy i stabilność zatrudnienia,
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Umowę o pracę – pełny etat,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Wymagania:

  • Wykształcenie: minimum średnie,
  • Doświadczenie w pracy na magazynie min. 3 lata
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dokładność, sumienność,
  • Uczciwość i dbałość o powierzone mienie,
  • Uprawnienia na wózki widłowe – mile widziane,
  • Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat.B.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa dostaw i wysyłek magazynowych,
  • Rozładunek dostarczonych towarów do magazynu i odpowiednie rozmieszczenie,
  • Wydawanie i przyjmowanie towarów,
  • Kontrola zapasów magazynowych i zapewnienie zgodności stanów magazynowych,
  • Sporządzanie dokumentacji magazynowej,
  • Uczestnictwo w inwentaryzacji,
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Po okresie próbnym możliwość awansu na stanowisko p.o. Kierownika Magazynu

W CV prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe AGAPLAST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Olsztynku, moich danych osobowych w celu realizacji tego procesu rekrutacyjnego oraz innych procesów rekrutacyjnych realizowanych w przyszłości.

Certyfikat Polski Produkt

Wszystkie nasze produkty są produkowane w Polsce.

Jesteśmy Firmą Rodzinną

Od pokoleń tworzymy firmę pełną pasji i zaangażowania.

ogród+technologia

Jesteśmy właścicielem marki Vartco.

Dynamicznie się rozwijamy, stawiając na:

Innowacyjne rozwiązania wykorzystywane w procesie produkcji

Współpracę z jednostkami naukowymi nad nowymi technologiami

Kapitał ludzki